English
665 87 70 82 665 877 082
Gravaldi Apartamenty
Rowy, ul. Kapitańska 12
Villa Gravaldi na Facebook

Kąpiele morskie Zaledwie 7 minut drogi dzieli pensjonat Villa Gravaldi od strzeżonej plaży piaszczystej, gdzie można spokojnie pod okiem ratowników korzystać z kąpieli w morzu.
Wycieczki piesze Dla tych którzy uwielbiają spacerować, czekają oznakowane szlaki turystyczne w Słowińskim Parku Narodowym.
Windsurfing Miłośnikom windsurfingu proponujemy wypad na jezioro Gardno, gdzie co roku zbiera się kilkaset miłośników tego sportu.
Wypożyczalnie gokartów W Rowach znajduje się kilka wypożyczalni gokartów o napędzie nożnym. Pełna gama gokartów 1-osobowych, 2-osobowych i wieloosobowych oraz różne ich rozmiary sprawiają, że mogą korzystać z nich zarówno dzieci, dorośli jak i całe rodziny.
Wycieczki rowerowe W Rowach jest kilka wypożyczalni rowerów, dzięki czemu można udać się na krajoznawczą wycieczkę rowerową.
Wędkowanie Wszystkich miłośników łowienia ryb zapraszamy nad rzekę Łupawę lub nad jezioro Gardno, gdzie można w spokoju powędkować.
Wypożyczalnia sprzętu wodnego W Rowach na rzece Łupawa znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych, łódek i kajaków, z których można podziwiać okoliczną przyrodę.
Wypożyczalnia skuterów Fani motoryzacji, mogą w kilku wypożyczalniach wypożyczyć skuterki spalinowe i bezpiecznie pojeździć po okolicy.
Paralotnia Klif pomiędzy Ustką a Rowami sięga wysokości do 40 metrów, stwarzając tu doskonałe warunki dla amatorów podniebnych spacerów.
Obcowanie z przyrodą Miłośników przyrody zachęcamy do odwiedzenia licznych punktów widokowych usytuowanych na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego, z których można podziwiać piękne krajobrazy oraz rzadkie gatunki ptaków i roślin.
Mini Golf Świetnym urozmaiceniem czasu będzie dla Państwa gra w Mini Golfa na mini polu golfowym z 18 dołkami.
Trampoliny i wyciągiW centrum można dosłownie oderwać się od ziemi, a to za sprawą rozstawionych tam trampolin i wyciągów, czekających na turystów.
Jazda konna Dla miłośników koni, proponujemy naukę w szkółce jazdy konnej znajdującej się w lesie ok. 500 m za tablicą Rowy w kierunku Słupska.
Lunapark Główną atrakcją dla dzieci jest przede wszystkim Lunapark, który co roku rozstawia się w Rowach. Zazwyczaj usytuowany jest naprzeciw poczty.
Copyright 2010 - 2021 © Villa Gravaldi
Apartamenty Rowy: kwatery, pokoje do wynajęcia
pensjonat nad morzem, noclegi Rowy.
Villa Gravaldi - noclegi nad morzem
Rowy, ul. Kapitańska 12 (róg ul. Kapitańskiej z ul. Piracką)
Przydatne strony
tel. +48 665 87 70 82
e-mail: villa@gravaldi.pl
Projekt strony nonomedia.pl