English
Gravaldi Apartamenty
Rowy, ul. Kapitańska 12
Villa Gravaldi na Facebook

Atrakcje

Z nami nie będziesz się nudzić!
W najbliższych okolicach naszego ośrdka istnieje wiele ciekawych atracji, które umilą Państwu pobyt nad morzem. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi z nich!
Kąpiele morskieKąpiele morskie

Zaledwie 7 minut drogi oddziela Villa Gravaldi od strzeżonej plaży piaszczystej, gdzie można spokojnie pod okiem ratowników korzystać z kąpieli w morzu.

Wycieczki pieszePiesze wycieczki

Dla tych którzy uwielbiają spacerować, czekają oznakowane szlaki turystyczne w Słowińskim Parku Narodowym, pozwalające na spokojny i zdrowy relaks.

WindsurfingWindsurfing

Miłośnikom windsurfingu proponujemy wypad nad pobliskie jezioro Gardno, gdzie co roku zbiera się kilkaset miłośników tego sportu.

Wypożyczalnie gokartówWypożyczalnie gokartów

W Rowach znajduje się kilka wypożyczalni gokartów o napędzie nożny i elektryczny, z których korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Wycieczki roweroweWypożyczalnie rowerów

W Rowach jest kilka wypożyczalni rowerów, dzięki czemu można udać się na krajoznawczą wycieczkę rowerową.

WędkowanieWędkowanie

Wszystkich miłośników łowienia ryb zapraszamy nad rzekę Łupawę lub nad jezioro Gardno, gdzie można w spokoju powędkować.

Sprzęt wodnyWypożyczalnie sprzętu wodnego

W Rowach, na rzece Łupawa znajduje się dobrze zaopatrzona wypożyczalnia rowerów wodnych, łódek, kajaków i niezbędnego osprzętu.

Wypożyczalnia skuterówWypożyczalnia skuterów

Fani motoryzacji, mogą w kilku wypożyczalniach wypożyczyć skuterki spalinowe i bezpiecznie pojeździć po najbliższej okolicy.

ParalotniaParalotnia

Klif pomiędzy Ustką a Rowami sięga wysokości do 40 metrów, stwarzając tu doskonałe warunki dla amatorów podniebnych spacerów.

Obcowanie z przyrodąPrzyroda

Miłośników przyrody zachęcamy do odwiedzenia licznych punktów widokowych usytuowanych na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego.

Mini GolfMini golf

Świetnym urozmaiceniem czasu w trakcie nadmorskiego pobytu będzie dla Państwa gra w Mini Golfa na mini polu golfowym z 18 dołkami.

Trampoliny i wyciągiTrampoliny

W centrum można dosłownie oderwać się od ziemi, a to za sprawą rozstawionych tam wielu atrakcyjnych i przyciągających śmiałków trampolin i wyciągów.

Jazda konnaJazda konna

Dla miłośników koni, proponujemy naukę w szkółce jazdy konnej znajdującej się w lesie ok. 500 m za tablicą Rowy w kierunku Słupska.

LunaparkLunapark

Główną atrakcją dla dzieci jest przede wszystkim Lunapark, który co roku rozstawia się w Rowach. Zazwyczaj usytuowany jest naprzeciw poczty.

Copyright 2010 - 2024 © Villa Gravaldi
Apartamenty Rowy: kwatery, pokoje do wynajęcia
apartamenty i pokoje nad morzem, noclegi Rowy.
Villa Gravaldi - noclegi nad morzem
Rowy, ul. Kapitańska 12 (róg ul. Kapitańskiej z ul. Piracką)
Przydatne strony