English
665 87 70 82 665 877 082
Gravaldi Apartamenty
Rowy, ul. Kapitańska 12
Villa Gravaldi na Facebook

W najbliższych okolicach naszego ośrdka istnieje wiele ciekawych atracji, które umilą Państwu pobyt nad morzem. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi z nich!
Kąpiele morskieKąpiele morskie Zaledwie 7 minut drogi oddziela Villa Gravaldi od strzeżonej plaży piaszczystej, gdzie można spokojnie pod okiem ratowników korzystać z kąpieli w morzu.
Wycieczki pieszePiesze wycieczki Dla tych którzy uwielbiają spacerować, czekają oznakowane szlaki turystyczne w Słowińskim Parku Narodowym, pozwalające na spokojny i zdrowy relaks.
WindsurfingWindsurfing Miłośnikom windsurfingu proponujemy wypad nad pobliskie jezioro Gardno, gdzie co roku zbiera się kilkaset miłośników tego sportu.
Wypożyczalnie gokartówWypożyczalnie gokartów W Rowach znajduje się kilka wypożyczalni gokartów o napędzie nożny i elektryczny, z których korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.
Wycieczki roweroweWypożyczalnie rowerów W Rowach jest kilka wypożyczalni rowerów, dzięki czemu można udać się na krajoznawczą wycieczkę rowerową.
WędkowanieWędkowanie Wszystkich miłośników łowienia ryb zapraszamy nad rzekę Łupawę lub nad jezioro Gardno, gdzie można w spokoju powędkować.
Sprzętu wodnegoWypożyczalnie sprzętu wodnego W Rowach na rzece Łupawa znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych, łódek i kajaków.
Wypożyczalnia skuterówWypożyczalnia skuterów Fani motoryzacji, mogą w kilku wypożyczalniach wypożyczyć skuterki spalinowe i bezpiecznie pojeździć po okolicy.
ParalotniaParalotnia Klif pomiędzy Ustką a Rowami sięga wysokości do 40 metrów, stwarzając tu doskonałe warunki dla amatorów podniebnych spacerów.
Obcowanie z przyrodąPrzyroda Miłośników przyrody zachęcamy do odwiedzenia licznych punktów widokowych usytuowanych na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego.
Mini GolfMini golf Świetnym urozmaiceniem czasu będzie dla Państwa gra w Mini Golfa na mini polu golfowym z 18 dołkami.
Trampoliny i wyciągiTrampolinyW centrum można dosłownie oderwać się od ziemi, a to za sprawą rozstawionych tam trampolin i wyciągów.
Jazda konnaJazda konna Dla miłośników koni, proponujemy naukę w szkółce jazdy konnej znajdującej się w lesie ok. 500 m za tablicą Rowy w kierunku Słupska.
LunaparkLunapark Główną atrakcją dla dzieci jest przede wszystkim Lunapark, który co roku rozstawia się w Rowach. Zazwyczaj usytuowany jest naprzeciw poczty.
Copyright 2010 - 2023 © Villa Gravaldi
Apartamenty Rowy: kwatery, pokoje do wynajęcia
pensjonat nad morzem, noclegi Rowy.
Villa Gravaldi - noclegi nad morzem
Rowy, ul. Kapitańska 12 (róg ul. Kapitańskiej z ul. Piracką)
Przydatne strony
tel. +48 665 87 70 82
e-mail: villa@gravaldi.pl
Projekt strony nonomedia.pl